عطر ادکلن ویکتوریا سکرت | VICTORIA SECRET

فیلـتر

نمایش دادن همه 2 نتیجه

برند عطر ادکلن ویکتوریا سکرت - VICTORIA SECRET

برند ادکلن ویکتوریا سکرت | victoria secret یک خانه مد آمریکایی برای لباس زیر زنانه، لوازم جانبی و محصولات آرایشی است. این شرکت در سال 1977 توسط روی ریموند در سانفرانسیسکو راه اندازی شد. ویکتوریا سیکرت که در اصل با هدف تبدیل کردن خرید لباس زیر به تجربه ای راحت برای مردان طراحی شده بود. به یک امپراتوری لباس زیر زنانه با بیش از 1000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده و کشورهای منتخب در سراسر جهان تبدیل شده است. رشد شرکت ویکتوریا سکرت به عنوان یک خرده فروش پس از فروخته شدن به برندهای محدود در سال 1982 به طور قابل توجهی گسترش یافت. درین عطر به عنوان نماینده واردات محصولا برند ویکتوریا سکرت وبسایت فروش محصولات ویکتوریا سکرت در ایران میباشد. و امر نمایندگی برند ویکتوریا سکرت در ایران و تهران را برعهده داشت. البته در سال های اخیر درین عطر فقط امر فروش و واردات محصولات ویکتوریا سکرت را انجام میدهد.

درباره برند عطر ویکتوریا سکرت

ویکتوریا سکرت عطرها و محصولات مراقبت از بدن معطر مانند بادی اسپلش را ارائه می دهد. خط اولیه محصولات مراقبت از بدن با مضمون گیاه شناسی موفقیت آمیز بود. و برخی از آنها مانند Pear Glace امروزه برای فروش باقی مانده اند. در اواخر دهه 1980، ویکتوریا سکرت سرمایه گذاری رسمی تری را وارد بازار عطر کرد. اولین عطر ویکتوریا سکرت ، با نام ویکتوریا، در سال 1989 عرضه شد.

طراح ویکتوریا سیکرت دارای 516 عطر است. اولین نسخه در سال 1991 ساخته شد و جدیدترین آن مربوط به سال 2021 است. ادکلن ویکتوریا سیکرت با همکاری عطرسازان Annie Buzantian، Gil Clavien، Ilias Ermenidis، Lucas Sieuzac، Ron Winnegrad، Adriana Medina-Baez، Quentin Bisch، Quentinil Bisch، عطرسازان ساخته شده است. وسنیر، اورلین گیچارد، آنتوان مزوندیو، مارک کنیتوفسکی، ناتالی بنارو، کلمنت گااری، الکساندرا کارلین، کارلوس وینیلس، فرانک وولکل، ژان کلود دلویل و استیو دیمرکادو.

تا سال 2006، 1000 فروشگاه ویکتوریا سکرت در سرتاسر ایالات متحده یک سوم کل خریدها در صنعت پوشاک را تشکیل می دادند. این شرکت در سال 2013 حدود یک سوم از سهم بازار را در رده خود داشت.

چه بر سر این برند در چند سال گذشته آمده است؟

در فوریه 2016، تورنی پس از یک دهه خدمت از سمت مدیرعاملی ویکتوریا سکرت کنار رفت. ویکتوریا سیکرت به سه بخش تقسیم شد: لباس زیر زنانه ویکتوریا سیکرت، زیبایی ادکلن ویکتوریا سکرت و صورتی، که هر کدام یک مدیر اجرایی جداگانه دارند. در سال 2016، فروش مستقیم تنها 1.6 درصد رشد کرد. و در سه ماهه آخر سال 7.4 درصد کاهش یافت. که معمولاً یک دوره درآمد بالا به دلیل تعطیلات است. این شرکت استفاده از کاتالوگ چاپی را متوقف کرد. و دسته بندی خاصی از لباس ها مانند لباس شنا را کنار گذاشت. درآمد فروش در اوایل سال 2017 به رکود و کاهش ادامه داد.

در نوامبر 2018، اعلام شد که جان سینگر، مدیرعامل ویکتوریا سکرت، به دلیل کاهش فروش، استعفا داده است. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، فروش سه ماهه همان فروشگاه در دو سال گذشته تنها یک بار افزایش یافته است. این اعلامیه یک هفته پس از آن اعلام شد. که مدیر ارشد اجرایی اد رازک اظهار نظر بحث‌برانگیزی کرد. مبنی بر اینکه شرکت مدل‌های سایز بزرگ را در شوی مد سالانه خود انتخاب نمی‌کند. «زیرا این نمایش یک فانتزی است». پس از سقوط 40 درصدی سهام یک سال، ویکتوریا سیکرت تعطیلی 53 فروشگاه در ایالات متحده در سال 2019 و همچنین راه اندازی مجدد خط لباس شنا خود را اعلام کرد.

از عرش تا فرش

در آگوست 2019، مدیر ارشد بازاریابی، اد رازک، استعفا داد. همچنین در سال 2019، آوریل هالی، معاون اجرایی رئیس جمهور پس از 16 سال استعفا داد. در 21 نوامبر 2019، اعلام شد. که ادکلن ویکتوریا سیکرت دیگر نمایش مد سالانه خود را با حضور فرشتگان خود برگزار نخواهد کرد. که نشان دهنده تغییر در استراتژی بازاریابی است. در حال حاضر کمپانی ویکتوریا سکرت، وضعیت مناسبی ندارد. و در رکود قرار گرفته است. تا روزی که دوباره بتواند مثل گذشته به یکی از برترین های صنعت مد و زیبایی تبدیل شود.

برترین ادکلن ویکتوریا سکرت

از برترین عطر های ویکتوریا سکرت میتوان به بامب شل | bombshel و همچنین ویکتوریا سکرت انجل | victoria secret angel و انواع بادی اسپلش ها اشاره کرد. شما میتوانید انواع عطر های ویکتوریا سکرت را با گارانتی مادام العمر اصالت از درین عطر تهیه کنید.

اطلاعات بیشتر ...