عطر ادکلن تام فرود | TOM FORD

فیلـتر

نمایش دادن همه 14 نتیجه

برند عطر ادکلن تام فورد - TOM FORD

موسس برند ادکلن تام فورد آقای TOM FORD PORTRAIT متولد توماس کارلایل فورد در سانتافه، نیومکزیکو (در سال 1961) است. تام فورد در حال تحصیل در رشته معماری پاریس و مدرسه طراحی معروف پارسونز بود. که در آخرین سال تحصیلی خود صدای مد را شنید. او با تجربه تقریباً صفر وارد اولین شغل طراحی خود شد، در سال 1990 به میلان نقل مکان کرد تا برای گوچی کار کند. و تنها پس از چند سال خود را در راس آن یافت و در سال 1994 مدیر خلاقیت برند گوچی شد.

از گوچی تا تام فورد

موسس برند عطر تام فورد یعنی آقای تام فورد که برنده جوایز متعدد طراحی است، نه تنها گوچی، بلکه ایو سن لورن را احیا کرده است. نقش هایی که او همزمان بازی می کرد، مجموعه های تأثیرگذار و تبلیغات تحریک آمیز را کنار هم قرار می داد. کمپین هایی که "مدل مد را تحت فشار قرار دادند" از نتیجه کار های آقای تام فورد بوده است.

اما زمانی که تام فورد در سال 2004 گروه گوچی را ترک کرد (با منجنیق کردن خانه مد ایتالیایی به جریان اصلی)، به جرات می توان گفت که کل دنیای مد نفس خود را حبس کرد و منتظر کشف فصل بعدی در زندگی شگفت انگیز تام فورد یعنی موسس ادکلن tom ford بود.

کاری که او انجام داد این بود که خطی از عطرها را راه اندازی کرد. که با Black Orchid شروع شد. که نه تنها مورد علاقه زنان (و مردان) در سراسر جهان است. بلکه جوایز بسیاری را نیز به دست آورده است. جوایز بنیاد عطر (FiFis) برای ویولت بلوند، کافه رز، جاسمین روژ، خاکستری وتیور، تام فورد برای مردان است. و بنابراین لیست چشمگیر ادامه دارد.

چرا ادکلن تام فورد خاص است؟

هر عطر تام فورد از گذشته پر زرق و برق عطر الهام گرفته شده است. زمانی که گرانبهاترین مواد تشکیل دهنده جهان برای ایجاد رایحه هایی با پیچیدگی عالی استفاده برای ساخت ادکلن تام فورد می شد. «مجموعه‌ها» که آینه‌ای از مد هستند، از یک موضوع خاص الهام گرفته‌اند: تغییرات نواخته‌شده بر روی نت تند و لذیذ مشک سفید (2009)، ما را به سمت جاردین نوآر عجیب و غریب (در سال 2012)، همراه با چرخش‌های روی عود هدایت می‌کند. سال‌هاست که می‌خواهم عود را دوباره ببینم. این یکی از جذاب ترین مواد در پالت عطرسازان است. برای آن مجموعه، من بررسی کردم که چگونه عود می‌تواند با دیگر مواد با ارزش فرهنگ غنی و با سابقه و سنت‌های صنایع‌دستی خاورمیانه در هم آمیخته شود.»

انواع ادکلن تام فورد مردانه و ادکلن تام فورد زنانه و در کنار خط «امضای» تام فورد، «مجموعه خصوصی ترکیبی (تصویر زیر)» آزمایشگاه بویایی شخصی من است. اینجاست که من توانایی ایجاد عطرهای بسیار خاص و اصیل را دارم که توسط قراردادهای رایج رایحه سازی محدود نمی شوند. Private Blend با در نظر گرفتن خبره واقعی عطر طراحی شده است. همانطور که خود طراح/عاشق عطر آن را توصیف می کند. هر عطر با عصاره گرانبهای یک نت آغاز می شود: عنبر، تنباکو، بنفشه سیاه، چرم، گاردنیا…

تام فورد برای هر مجموعه ای که عطر بسازد. همیشه به روشی کاملا پوشیدنی (و قابل اشتراک گذاری) است. تام فورد با پیروی از سنت تاریخی در عطرسازی، زمانی که جنسیت «تار» بود، معتقد است که مردان و زنان می توانند هر یک از عطرهای او را بپوشند.

بهترین عطر های تام فورد

او مشاهده کرد: «عطرها بسیار جالب هستند. "شما بر اساس تجربیات گذشته خود، تداعی های خود را به آنها متصل می کنید. وقتی که وتیور را به عنوان یک ماده تشکیل دهنده در نظر می‌گیرم. به مردان زیادی فکر می‌کنم که در طول سال‌ها آن را می‌شناختم که آن را استفاده می‌کردند. زیرا این عطر تام فورد مردانه ماندگار است. و عطرهای نمادین قدیمی‌تری اطراف آن ساخته شده‌اند که برایشان بسیار آشناست. من اما اگر امروز 20 ساله هستید. و دوست دخترتان وتیور خاکستری می پوشد. که بسیاری از زنان می گویند که می خواهند آن را انجام دهند. پس وقتی 40 یا 50 ساله شدید، چشمان خود را ببندید و او را به یاد آورید. بنابراین تعیین دقیق آن غیرممکن است. در همین حال، حدود 30 درصد از افرادی که ارکیده سیاه می پوشند. مرد هستند. این به هر دو صورت است…

رایحه ای که به دلیل همکاری بسیار نزدیک با عطرسازانی که مجموعه او را شکل داده اند. (و در همه چیز به عنوان یک کمال گرا شناخته شده است) شناخته شده است، رایحه فوق العاده به قلب ادکلن تام فورد نزدیک است.

راز ادکلن TOMFORD چیست؟

همانطور که طعم‌دهنده به مصاحبه‌کننده‌ای از ShortList فاش کرد، «من فکر می‌کنم عطر ممکن است مهم‌تر از لباس باشد. من در واقع آدم خیلی مادی گرا نیستم. من خیلی آگاهم که هر چیزی که تجربه می کنیم گذرا است. ما دارایی‌هایی داریم و می‌توانیم از آنها لذت ببریم. و گاهی اوقات آنها دارایی‌های بسیار نفیس هستند. اما من می‌توانم در نیومکزیکو بدون لباس و یک خانه خشتی یک اتاقه خوشحال باشم. البته زیبا خواهد بود. من یک گلدان هندی خود را در جای مناسب و یک تخت پالت کوچک در نقطه ای عالی روی زمین قرار می دهم. اما من همه چیزهای دیگر را به جز عطر از دست نمی دهم. من زندگی بدون آن را سخت تر از لباس های فانتزی و مبلمان شیک خواهم داشت.

تام فورد ادامه می دهد: «زیرا رایحه مانند موسیقی یا غذا یک محرک حسی بسیار مستقیم است. حواس را تحریک می کند، عواطف و حافظه و احساس را ایجاد می کند. این بدان معنا نیست که باید یک عطر گران قیمت بخرم. این فقط به این معنی است که من باید گلها را بو کنم. منظره را بو کنم. بنابراین، عطر برای من کاملاً بیش از یک وسیله جانبی است. از بسیاری جهات، این رویداد اصلی است. قطعا یکی از بزرگترین علایق من به عنوان یک فرد خلاق…”

بهترین ادکلن مردانه و زنانه تام فورد

و یک راز از خود مرد: "یک یا دو عطر را برای ایجاد حس عمق و غنا بپوشانید. مخصوصاً برای فصل مهمانی عالی است." من معمولاً در پایان روز چهار یا پنج رایحه مختلف می‌پوشم. زیرا عطرم را برای عصر تغییر نمی‌دهم. من فقط به رایحه موجود خود اضافه می‌کنم.»

ما می گوییم: اگر برای آقای فورد به اندازه کافی خوب است. خوب، قطعا برای ما به اندازه کافی خوب است…

قیمت ادکلن تام فورد بین 2 الی 8 ملیون تومان است. که از این نظر در بین ادکلن های گران قیمت قرار میگیرد. معروف ترین ادکلن تام فورد مردانه ، ادکلن بلک ارکید است. و همچنین از معروف ترین های ادکلن زنانه تام فورد میتوان به لاست چری اشاره کرد. شما میتوانید انواع عطر های تام فورد | TOM FORD را با گارانتی مادام العمر اصالت از درین عطر خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر ...