عطر ادکلن پرستیژ | Prestige Collection

فیلـتر

نمایش دادن همه 20 نتیجه

لوگو شرکت عطر ادکلن پرستیژ

شرکت پرستیژ - Prestige یکی از بزرگترین و مشهورترین برندهای ایرانی است که در زمینه واردات و تولید محصولاتی از قبیل عطر، اسپری، لوازم آرایشی و بهداشتی و ... فعالیت دارد.

پرستیژ قشم، بزرگترین نام در صنعت آرایشی و بهداشتی!

شرکت پرستیژ قشم یکی از زیر مجموعه‌های اصلی هلدینگ پرستیژ است که در سال 1380 شروع به کار کرد. پرستیژ قشم یکی از برندهای شناخته شده ایرانی است. این برند ابتدا کار خود را در شهر تهران آغاز نمود و طولانی نکشید که توانست دامنه فعالیت خود را گسترش دهد. پس از تهران، شهرهایی همچون شیراز، اصفهان، تبریز و رشت، شهرهایی بودند که پرستیژ توانست رونمایی و معرفی محصولات بین‌المللی را در این شهرها داشته باشد که با استقبال مردم خونگرم این شهرها مواجه شد.

این موضوع سبب شد که فعالیت و شبکه توزیع Prestige به سرعت افزایش یابد و در حال حاضر که چیزی حدود دو دهه از فعالیت این شرکت گذشته است، برند پرستیژ قشم توانسته سهم بالایی، حدود 70% از محصولات رده بالا و خاص را در اختیار داشته باشد و در بیش از 40 شهر کشور فعالیت کند. جالب است بدانید که پرستیژ قشم با در اختیار داشتن بیش از 220 نقطه فروش منتخب و 800 مرکز فروش (شامل فروشگاه های زنجیره‌ای، داروخانه ها، مغازه های مستقل و ...) توانسته بزرگترین نام در بازار لوازم آرایشی، عطری و مراقبت از پوست در ایران باشد!

هدف برند Prestige از ابتدا چه بوده است؟

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین عوامل در رشد اقتصاد و بهبود کیفیت صنعت در هر کشوری، واردات هدفمند است. در دنیای امروز که روز به روز در حال پیشرفت هست و سنت جای خود را به مدرنیته داده است، واردات هدفمند نقش به سزا و پر رنگی در توسعه کشورها دارد.

جالب است بدانید که ایران از لحاظ مقام در میزان گردش مالی در بازار عطر و ادکلن و لوازم آرایشی و بهداشتی در جایگاه دوم منطقه قرار دارد و تولیدات داخلی به تنهایی قادر به رفع نیاز نیستند. به همین دلیل هلدینگ پرستیز در اقدامی هوشمندانه، تصمیم گرفت این خلا را با واردات قانونی محصولات با کیفیت جهانی پر کند. این اقدام در وهله اول سبب برطرف شدن نیاز بازار و در وهله بعد سبب ارتقای سطح کیفیت محصولات ایرانی خواهد شد.

تولیدات شرکت پرستیژ شامل چه چیزهایی است؟

یکی از بزرگترین زمینه های فعالیت برند پرستیژ در زمینه تولید اسپری است. این اسپری ها دارای روایح برترین عطرهای دنیا هستند و با توجه به مناسب بودن کیفیت و قیمت اسپری پرستیژ، از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار هستند. از بهترین این اسپری ها می توان به اسپری بدن پرستیژ لانوین اکلت (Prestige Spray Eclat D'Aperege) - اسپری بدن پرستیژ کرید اونتوس (Prestige Spray Aventus) - اسپری بدن پرستیژ بلک افغان (Prestige Spray Black Afgano) - اسپری بدن پرستیژ ورساچه برایت کریستال (Prestige Spray Versace Bright Crystal) و ... اشاره نمود.

اسپری پرستیژ را از کجا تهیه نماییم؟

شما می توانید انواع اسپری های پرستیژ را با بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

اطلاعات بیشتر ...