عطر ادکلن آرامیس | ARAMIS

فیلـتر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

برند آرامیس - Aramis

برند آرامیس - Aramis یکی از کمپانی های شناخته شده و مشهور جهان است که اصالتا آمریکایی است. عطر آرامیس در حال حاضر از مشهورترین عطرهای جهان به شمار می رود. کمپانی آرامیس در سال 1964 توسط استه لودر (Estee Lauder) راه اندازی شد. نام این برند از یکی از شخصیت‌های کتاب مشهور سه تفنگدار اثر الکساندر دوما الهام گرفته شده است.

استی لادر در سال 1908 در شهر نیویورک آمریکا متولد شد. او یکی از موفق ترین بانوان تاجر در آمریکا بود، نامش در بین 20 نابغه برتر تجاری قرن بیستم قرار گرفت. خانواده او جز مهاجران مجارستانی بودند و به همین دلیل اوضاع مالی چندان خوبی نداشتند. او همچون سایر خواهر و برادرانش از سنین کودکی مجبور به کار بود.

لادر و ورود به تجارت

لادر پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان برای کمک به عمویش دکتر جان شوتز وارد دنیای تجارت شد. جان شوتز در زمینه ساخت محصولات زیبایی فعالیت می کرد. این موضوع جرقه‌ای در زنگی استه لادر بود تا به فعالیت در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی علاقه پیدا کند. یکی از موفق‌ترین برندهایی که لادر آن را بنا نهاد، برند آرامیس بود که در حال حاضر نیز وجود دارد و محصولاتش در خیلی از کشورهای جهان استفاده می شود.

کمپانی آرامیس، از تولید محصولات آرایشی و بهداشتی تا ساخت اولین ادکلن

برند آرامیس در ابتدا در زمینه ساخت محصولات بهداشتی همچون کرم‌های مرطوب کننده دست و صورت، افترشیو، شامپو و ... فعالیت می کرد تا در سال 1966 تصمیم به ورود در دنیای عطر و ادکلن‌ها گرفت.

رایحه عطر آرامیس

اولین عطر ساخته شده توسط برند آرامیس، عطر آرامیس مردانه (Aramis Aramis For men) است که به ادکلن آرامیس طلایی نیز مشهور است. تولید این عطر سرآغازی بود برای راه اندازی خطر تولید عطر و ادکلن شرکت آرامیس و ورود به دنیا جذاب عطر و ادکلن ها.

بهترین و پرطرفدارترین عطرهای برند Aramis کدام اند؟

از مشهورترین و پرطرفدارترین عطرهای برند آرامیس می توان به عطر آرامیس 900 (Aramis 900ادکلن آرامیس آرامیس مردانه (Aramis Aramis for Men)، آرامیس توسکانی پر اومو (Aramis Tuscany Per Uomoآرامیس دوین (Aramis Devinعطر آرامیس هاوانا (Aramis Havana) و ... اشاره نمود.

عطر آرامیس اورجینال را از کجا تهیه کنیم؟

با توجه به وجود نمونه های تقلبی و غیر اصلی از عطرها در بازار، پیشنهاد ما به شما خرید از یک فروشگاه مطمئن و مورد اعتماد است تا اطمینان داشته باشید که جنس اصلی به دست شما می رسد. فروشگاه درین عطر به منظور جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود تمامی عطر و ادکلن های موجود در بازار از جمله عطر و ادکلن های برند آرامیس را به همراه گارانتی مادام العمر اصالت به دست شما می رساند تا نگرانی از بابت اورجینال بودن عطر خود نداشته باشید.

اطلاعات بیشتر ...