عطر ادکلن هرمس | HERMES

فیلـتر

نمایش دادن همه 7 نتیجه

برند عطر ادکلن هرمس HERMES

برند ادکلن هرمس یکی از قدیمی ترین برندهای مد در جهان است. که در سال 1837 در پاریس فرانسه تاسیس شد. امروزه، درست مانند 180 سال پیش، هر محصول هرمس منعکس کننده صنایع دستی و کیفیتی است که ادای احترام به میراث و تاریخ غنی این برند است.

تاریخچه برند ادکلن هرمس

بنیانگذار شرکت، تیری هرمس در 10 ژانویه 1810 در کرفلد آلمان متولد شد. یک پدر فرانسوی و یک مادر آلمانی داشت که مسافرخانه کوچکی را اداره می کردند. با گذشت زمان، جنگ ها و بیماری ها یکی یکی از اعضای خانواده را فرا گرفت. بنابراین هنگامی که در سال 1821 تنها ماند. و شش خواهر و برادرش فوت کردند. تیری خانه خانواده را ترک کرد و به فرانسه رفت. تیری سخت کوش و با استعداد به سرعت این صنعت را آموخت و در سال 1837 کارگاهی را برای ساخت تجهیزات سوارکاری، عمدتاً برای نیازهای خانواده های اشراف اروپایی افتتاح کرد.

هنگامی که پسرش، چارلز-امیل، تجارت را در سال 1880 به دست گرفت، او مغازه پدرش را به خیابان 24 دو فاوبورگ سن هونور منتقل کرد. جایی که هنوز هم اکنون در آن قرار دارد. از آنجایی که فقط مشتریان مرفهی در این منطقه زندگی می کردند. چارلز-امیل کارآفرین به سرعت بازار را به اروپا، آفریقای شمالی، روسیه، آسیا و آمریکا گسترش داد.

کمپانی عطر هرمس از چه زمانی ایجاد شد؟

هرمس نیز یک خانه عطر قدیمی است. اولین عطرها در دهه 1950 در بازار ظاهر شدند. ساخت عطر جادویی Eau d’Hermes  که اولین محصول عطر هرمس بود. یک عطر زنانه/مردانه بود. در سال 1961، یکی دیگر از عطرسازان معروف، گای رابرت، اولین عطر زنانه هرمس به نام Caleche را طراحی کرد. که یک عطر چوبی زنانه است که نام آن از کالسکه های اسبی که نماد برند ادکلن هرمس هستند انتخاب کرد. Caleche رایحه ای خیره کننده دارد: از مرکبات گرفته تا نت های آلدهیدی مدرن، از قلب گلی تزئین شده با یلانگ یلانگ، گل رز و یاس گرفته تا رنگ های چوبی که با اشراف و ظرافت عنبیه برجسته شده است.

بهترین ادکلن هرمس مردانه و زنانه چیست؟

شاید برای همه عاشقان دنیای عطر و ادکلن سخت باشد که بهترین ادکلن هرمس مردانه را انتخاب کنند ولی میتوان گفت عطر تق هرمس یا TERRE DE HERMES معروف ترین و پر طرفدار ترین عطر مردانه این برند است.

همچنین معروف ترین ادکلن زنانه هرمس را میتوان هرمس الکسیر معرفی کرد.

شما میتوانید تمام محصولات هرمس را با گارانتی اصالت از فروشگاه درین عطر تهیه کنید. قیمت ادکلن هرمس از 1 ملیون تومان شروع میشود تا 5 ملیون تومان میرسد که از این نظر جزء محصولات میان رده قیمتی هستند.

اطلاعات بیشتر ...