مرتب براساس :

برند ایرانی مهران مدیری از سال 2021 میلادی فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات عطری آغاز کرد و نخستین کلکسیون عطری خود را که شامل دو عطر زنانه و دو عطر مردانه ناب و باشکوه است، روانه بازار نمود.

برند ادکلن مدیری از سال 2021 میلادی مصادف با اواخر سال 99 شمسی ، فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات عطری شروع کرد. و نخستین عطر های خود که  شامل دو عطر مردانه و دو عطر زنانه باشکوه با نام  کلوزآپ راهی بازار نمود.

عطر مهران مدیری

مهران مدیری هنرمند نام آشنای ایرانی ، متولد سال 1346 است . آثار او در یاد خاطر همه ایرانیان حک شده است و او توانسته است با خلق آثاری بی بدیل در زمینه بازیگری ، کارگردانی ، خوانندگی و سایر امور هنری خود را به چهره ای برجسته در ایران تبدیل کند . از برترین کار های این فرد که در یاد و خاطره همه ما ایرانیان است. می توان به سریال های : شب های برره ، قهوه تلخ ، نقطه چین ، پاورچین ، باغ مظفر ، مرد هزار چهره و دو هزار چهره و در اواخر نیز ریلتی شو دورهمی اشاره کرد. مدیری پس از خلق آثار هنری ، این بار در کنار فعالیت های هنری خود ، دست به تولی این برند نیز زده است.

عطر و سینمای امروز تحت تاثیر مهران

عطر مهران مدیری ارتباطی دوجانبه است میان ، دوهنر برجسته ، عطر و فیلم. دنیایی که احساسات خوب و بد را به ما تلقین میکند. دنیایی که در لحظات خاطرات بی بدیلی را می سازد. دنیایی که میتواند در تنهایی ، بهترین حس دنیا را به شما هدیه کند.

بماند به یادگار، لحظاتی شاد که با یک رایحه در ذهن ثبت می شود.

بماند به یادگار، احساس شور و عشقی که با یک رایحه خوش همراه می شود.

بماند به یادگار، رایحه خوش عطری که بر خاطرات نقش بسته است.

عطرهای موجود در کلکسیون عطری مهران مدیری

۱- عطر زنانه پلان مهران مدیری

۲- عطر مردانه پلان MEHRAN MODIRI

۳- عطر زنانه کلوزآپ مهران مدیری

۴- عطر مردانه کلوزآپ MEHRAN MODIRI

5- عطر مردانه ماژور مهران مدیری

6- عطر مردانه رماژور MEHRAN MODIRI

7- عطر زنانه مینور مهران مدیری

8- عطر زنانه رمینور MEHRAN MODIRI

 محصولات عطری مهران مدیری در کدام کشور تولید می شود؟

برند MEHRAN MODIRI دارای اصالتی ایرانی است و عطرهای آن در کشور ایران تولید می شوند. این عطر ها در شرکت پرستیژ قشم تولید میشوند و همگی تاییدیه های لازم وزارت بهداشت را دارند. این محصولات با بالاترین کیفیت ممکن تولید و عرضه می گردند.

برند ایرانی MEHRAN MODIRI از چه سالی و با چه عطرهایی فعالیت خود را آغاز کرد؟

این برند فعالیت عطری خود را در سال 2021 میلادی و اسفند 99 با عرضه چهار عطر از نخستین کلکسیون عطری خود آغاز نمود. عطر زنانه و مردانه کلوز آپ و پلان اولین تولیدات این برند بودند.

آیا از تولیدات عطری این برند می توان به عنوان عطرهای روزمره استفاده نمود؟

با توجه به کیفیت و تنوع رایحه این عطر می توان از این عطرها به عنوان عطرهای روز یا شب استفاده نمود. عطرهای مهران مدیری ماندگاری مناسبی دارند. همچنین این عطر ها چنان مورد توجه افراد قرار گرفته است. که میتوان از آن ها برای عطر های مجلسی نیز استفاده کرد. کیفیت این محصولات به قدری بالاست که نظر همه منتقدان عطر های ایرانی را عوض کرد. ماندگاری بالا که سلیقه ایرانی هاست از ویژگی های بارز این برند ایرانی است.

آیا می توان از کیفیت و ماندگاری این عطرها اطمینان حاصل کرد؟

با توجه به بهره گیری این برند از ترکیبات اولیه مرغوب در تولید محصولات عطری خود، با اطمینان می توان گفت که ادکلن مهران مدیری از کیفیت و ماندگاری مناسبی برخوردار هستند. همچنین بازخورد عالی پس از گذشت یکسال از فروش این عطر ها نیز باعث شده. اقبال عمومی به خرید این عطر با توجه به بازخورد عالی اولین استفاده کنندگانش بیشتر شود.

چطور می توان از اصالت این عطرها مطمئن شد؟

محصولات MEHRAN MODIRI موجود در سایت درین عطر  دارای هولوگرام و لیبل وزارت خانه های ذی صلاح است و از اینرو مشتریان می توانند با اطمینان کامل محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند.

تحویل رایگان سفارش
امکان بازگشت کالا
ارسال در اسرع وقت
پشتیبانی شبانه روزی