عطر ادکلن دیویدوف | DAVIDOFF

فیلـتر

نمایش دادن همه 9 نتیجه

برند عطر ادکلن دیویدف DAVIDOFF

برند دیویدوف - Davidoff یک کمپانی اصالتا سوئیسی است که در سال 1980 توسط زینو دیویدوف بنیان نهاده شد. زینو دیویدف در ابتدا در زمینه تولید توتون، سیگار، سیگار برگ و انواع لوازم جانبی دخانیات فعالیت داشت؛ ادکلن دیویدوف نیز یکی از محصولات این برند سویسی است که طرفداران زیادی دارد.

زینو در سال 1906 در اکراین و در یک خانواده یهودی متولد شد. پدرش در شهر کیو اکراین تجارت تنباکو انجام میداد و به همین دلیل از همان دوران بچگی و نوجوانی با زیر و بم این کار آشنا شد. در سال 1911 به همراه خانواده به سوئیس مهاجرت کرد. پدرش در آنجا یک مغازه کوچک دخانیات تاسیس کرد و از این راه خرج خانواده را تامین می کرد.

زینو دیویدوف و به دست گرفتن تجارت خانوادگی!

زینو در سن 18 سالگی و پس از گذراندن تحصیلات دبیرستان، به کشورهای آرژانتین، برزیل و کوبا سفر کرد و دو سال در آنجا بود تا در زمینه تجارت سیگار و تنباکو تجربه لازم را به دست آورد. پس از بازگشت به سوئیس در سال 1930، کنترل و اداره مغازه پدرش را بر عهده گرفت. زینو یک فرد عملگرا، با دیدی باز و فلسفه گرایانه بود که روح خود را متعهد به این حوزه کرده بود.

دیویدوف و طراحی نخستین عطر!

زینو دیویدف در سال 1984 و در اقدامی غیرقابل پیش‌بینی نخستین عطر از برند Davidoff را طراحی و روانه بازار نمود. این عطر مردانه که Davidoff for Men نام داشت، توانست جای خود را در دل طرفدارانش پیدا کند و پس از سری عطرهای کول واتر (Cool Water) به عنوان رقیب جدی برای عطرهای مشهور دنیا وارد بازار شد.

بهترین عطرهای برند دیویدوف کدام اند؟

برند دیویدوف از ابتدای فعالیت خود در عرصه عطر و ادکلن تا به امروز بالغ بر 60 عطر طراحی نموده است که مشهورترین و پرطرفدارترین آنها عبارتند از: ادکلن دیویدوف زینو (Davidoff Zino) - عطر دیویدف کول واتر (Davidoff Cool Water) - دیویدوف هات واتر (Davidoff Hot Water) - دیودوف ادونچر (Davidoff Adventure) - دیویدف د گیم (Davidoff The Game) - دیویدوف چمپیون (Davidoff Champion) و ... . با توجه به مناسب بودن کیفیت و قیمت عطر دیویدوف، عطرهای این برند می تواند گرینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه‌ای برای کسانی که نمیخواهند هزینه ی زیادی بپردازند، باشد.

ادکلن دیویدوف اورجینال را از کجا تهیه نماییم؟

با توجه به وجود نمونه های تقلبی و فیک از عطر و ادکلن ها بهترین راهکار خرید از یک فروشگاه مورد اطمینان و مطمئن است. درین عطر به منظور جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود تمامی عطر و ادکلن های اورجینال موجود در بازار از جمله عطر و ادکلن های Davidoff را با گارانتی مادام العمر اصالت به فروش می رساند تا شما نگرانی از بابت اورجینال بودن عطر خود نداشته باشید.

اطلاعات بیشتر ...