محصولات گلیسولید | GLYSOLID

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

محصولات گلیسولید GLYSOLID درین عطر

پوست یکی از اصلی‌ترین موارد زیبایی ظاهری افراد هست. عوامل زیادی موجب ایجاد لک، خشکی، زبری و پیری زودرس در پوست انسان می‌گردد. پوست تمام مردم به دلیل استفاده از مواد شوینده در معرض خشکی قرار می‌گیرد. به همین دلیل استفاده از کرم مرطوب کننده و آبرسان اهمیت زیادی دارد. کرم‌های مرطوب کننده Glysolid به دلیل وجود گلیسیرین و مواد مغذی موجب آبرسانی و ترمیم پوست‌های آسیب دیده و خشک می‌شوند.

برند آلمانی گلیسولید (Glysolid) یکی از زیر مجموعه‌های شرکت CSA Worldwide هست که در زمینه محصولات پوستی فعالیت می‌کند. تمام محصولات برند گلیسولید اصل به صورت آنلاین، توسط دفتر اصلی کمپانی گلیسولید در لس‌آنجلس – آمریکا به فروش می‌رسد. محصولات این برند شامل دو دسته کرم‌های مرطوب کننده و آبرسان دست، صورت و بدن می‌شود. کیفیت زیاد محصولات پوستی گلیسولید باعث محبوبیت زیاد این برند در میان تمام کشورهای آمریکایی، اروپایی و آسیایی شده است.

گلیسولید در ترکیبات تمام محصولات خود از دو ماده‌ی اصلی گلیسیرین و آلانتوئین استفاده می‌کند. مواد تشکیل دهنده محصولات برند اصل گلیسولید کاملا گیاهی هستند. استفاده روزانه از انواع محصولات گلیسولید موجب نرمی، لطافت و زیبایی روزافزون افراد می‌گردد. استفاده از گلیسرین طبیعی در تولید محصولات گلیسولید موجب جذب رطوبت اضافی هوا در مواقع خشکی پوست می‌شود.

معروفترین محصول گلیسولید

معروفترین محصول گلیسولید کرم مرطوب کننده گلیسولید (Glysolid Cream) می‌باشد. این کرم به گونه‌ای تولید و طراحی شده که کارایی فراوانی داشته باشد و به التهاب پوست های حساس التیام بخشد. کرم مرطوب کننده گلیسولید برخلاف تمام مرطوب کننده‌های موجود در بازارعمل می‌کند. بیشتر مرطوب کننده‌های بازار با ساختاری نازک دارای ویژگی جذب سریع و ماندگاری پایین می‌باشند. اما ساختار کرم مرطوب کننده گلیسولید اصل ضخیم، صاف و ابریشمی هست. با زدن این کرم علاوه بر نرمی لایه‌ای به عنوان عایق نور روی پوست ایجاد می‌گردد.

این کرم حاوی ماده‌ی آلانتوئین می‌باشد. به همین دلیل مورد استفاده برای بازسازی و ترمیم جراحت های سطحی و بریدگی های جزئی می‌گردد. مصرف منظم این کرم موجب جذب رطوبت کافی برای پوست می‌شود. از آنجایی که مانیکور کردن ناخن در هنگام خشکی پوست اطراف ناخن کار سختی هست. استفاده از این کرم و ماساژ آن روی پوست دست و اطراف ناخن موجب نرمی و لطافت بیشتر دست می‌شود.

یکی دیگر از موارد استفاده‌های کرم Glysolid، در نقاط پوست های خشک نظیر زانو، آرنج و کف پا می‌باشد. پوست این نقاط از بدن بسیار خشک هستند. استفاده مداوم این کرم در نقاط زانو و آرنج موجب روشن شدن و نرم شدن پوست این نقاط می‌شوند. پوست کف پا در طول روز فشار زیادی را تحمل می‌کند به همین دلیل بیشتر در معرض خشکی و زیری قرار دارد. ماساژ کرم گلیسولید به کف پا علاوه بر رفع خستگی به بهبود ترک، خشکی و زبری پوست پا کمک می‌کند.

تشخیص اصل و تقلبی بودن کرم مرطوب کننده گلیسولید

لازمه تشخیص اصل و تقلبی بودن کرم مرطوب کننده گلیسولید مشاهده قیمت محصول در کشور سازنده و فروشگاهی که شما از آن خرید می‌کنید هست. شما با مقایسه این دو قیمت می‌توانید از اصل بودن محصول خود مطمئن شوید. فروشگاه آرایشی بهداشتی درین عطر با موجود کردن کرم مرطوب کننده اصل گلیسولید در فروشگاه خود شما را دعوت به داشتن یک پوست نرم و با لطافت می‌کند.

اطلاعات بیشتر ...