عطر ادکلن اجمل | AJMAL

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

برند عطر ادکلن اجمل - AJMAL

کمپانی اجمل - Ajmal یکی از برندهای نام آشنای در خاورمیانه است که در حوزه تولید عطر و ادکلن فعالیت دارد. عطر اجمل از شناخته‌ترین عطرها به خصوص در حوزه خلیج فارس به شمار می رود. برند اجمل در سال 1964 توسط علی اجمل تاسیس شد و تا به امروز به فعالیت خود ادامه داده است.

تاسیس برند اجمل، از هند تا امارت!

علی اجمل (Ali Ajmal) در سال 1950 میهن خود را در شمال هندوستان ترک کرده و به پایتخت تجارت هند یعنی بمبئی نقل مکان می کند. اجمل بعد از یکسال، به امید ساخت رایحه‌ای خاص و جذاب، شروع به ترکیب روغن های معطر می کند و به یکی از اولین عطرسازان خاورمیانه بدل می شود.

علی اجمل پس از اینکه به شهرت نسبی می رسد، نام خانوادگی خود را بر روی محصولاتش می گذارد و بعد از 12 سال شرکت خود را به امارات انتقال می دهد و اولین شعبه از کمپانی اجمل را در دبی افتتاح می کند.

رایحه عطر اجمل

یکی از نت های مهمی که در اکثر عطر و ادکلن های اجمل به کار می رود، گیاه آگاروود است. علی اجمل در سال 1979 یک طرح زراعی برای جنگل های زراعی گیاه آگاروود ترتیب داد که در حال حاضر این برنامه به ثمر نشسته و یک میلیون درخت برای ساخت عود با کیفیت در دسترس است. این کار تحسین سازمان جهانی حفاظت از محیط زیست را نیز در بر داشت.

در سال 1987، کمپانی Ajmal به اولین کمپانی در زمینه تولید نت های جادویی دهن العود تبدیل شد. این موضوع سبب رشد چشمگیر مشتریان این برند شد و برند اجمل را به یکی از برندهای موفق در زمینه عطر و ادکلن بدل کرد. در سال 1991، اجمل نخستین نمایشگاه انحصاری خود را در کویت برگزار کرد. یک سال بعد نیز همین نمایشگاه را در عمان برگزار نمود. این نمایشگاه ها سبب افزایش شهرت و محبوبیت این برند، به خصوص نزد مردم حوزه خلیج فارس شد.

یکی از نمایشگاه های کمپانی اجمل در سال 1995 در عربستان برگزار شد که جرقه‌ای بود برای تولید عطرهای منحصر به فرد و خاص برای خطوط هوایی عربستان! در سال 2000، کمپانی اجمل به مناسب 50 سالگی تاسیس خود، عطری به عنوان یادبود و با نام Ajmal By Ajmal را طراحی و روانه بازار کرد.

مشهورترین عطر و ادکلن های کمپانی اجمل کدام اند؟

از محبوب‌ترین و مشهورترین عطرهای برند اجمل می توان به عطر اجمل ساکریفایس(Ajmal Sacrifice)، ادکلن اجمل شادو (Ajmal Shadow)، اجمل چمیستری (Ajmal Chemistry)، اجمل رین دراپس (Ajmal Raindrops)، عطر نوترون (Ajmal Neutron)، ادکلن اجمل کربن (Ajmal Carbon) و ... اشاره نمود.

ادکلن اجمل اورجینال را از کجا تهیه کنیم؟

برای خرید عطر و ادکلن های اورجینال از برند Ajmal بهترین راهکار، مراجعه به یک فروشگاه مطمئن و معتبر است. درین عطر تمامی عطر و ادکلن های اورجینال موجود در بازار از جمله عطرهای اجمل را به همراه گارانتی مادام العمر به شما عرضه می کند تا نگرانی از بابت اصالت عطر خود نداشته باشید.

اطلاعات بیشتر ...