عطر ادکلن نارسیسو رودریگز | NARCISO RODRIGUEZ

فیلـتر

نمایش دادن همه 8 نتیجه

برند عطر ادکلن نارسیسو رودریگز - NARCISO RODRIGUEZ

"زنانگی تعادلی از خودشناسی، قدرت شخصیت، اعتماد به نفس، عقل. همراه با ظرافت و زیبایی، هوش هیجانی، شهود و آسیب پذیری است." ما به ندرت این کلمه را به قدری کامل شنیده ایم که توسط نارسیسو رودریگز در آن جمله خلاصه شود. که شاید توضیح دهد که چرا کار او به ندرت بدون صفت «مونث» توصیف می شود.

پرتره نارسیسو رودریگز_2009

فقط این امکان وجود دارد که نارسیسو رودریگز نام یک طراح بر لبان شما نباشد. اما اگر تا به حال اپیزود Sex In The City را تماشا کرده باشید (شخصیت کیم کاترال، سامانتا اغلب در منهتن در نارسیسو رودریگز نمایش داده می شود)، یا لباس بارداری زیبا و زنانه امپراتوری سارا جسیکا پارکر را تحسین کرده اید، یا اتفاقاً به نظر می رسید. در عکسی از کارولین بست کندی فقید در لباس عروسی ضخیم و مغرضانه اش (و چه کسی می تواند از آن تصویر مد نمادین فرار کند؟)، پس شما از قبل لباس های نارسیسو را می شناسید.

امروز که چندین بار از شورای طراحان مد آمریکا جایزه طراح سال را دریافت کرده است، نارسیسو پیش‌بینی‌هایی را برآورده می‌کند که روزی نامش در کنار دونا و کالوین و رالف به عنوان یکی از آن طراحان معروفی است که ما به دنبال آن هستیم. .

او در نیوآرک، نیوجرسی بزرگ شد. همانطور که او به جو فیرلی، یکی از بنیانگذاران انجمن عطر گفت، «خانواده من همه با دستان خود کار کردند»، توضیح جزئی او برای چنین انتخاب شغلی بعید برای پسر مهاجران کوبایی فقیر است. دایی من آرایشگر بود و در اوقات فراغت خود خانه ای ساخت. عمه من رادیو را جدا می کرد و دوباره سر هم می کرد. و مادرم و مادربزرگم گلدوزی کردند. این کاری است که ما در خانه‌مان انجام دادیم. مشارکت هنری نارسیسو: تبدیل جعبه‌های کفش به ساختمان‌های فانتزی، با درها و پنجره‌های بریده شده در آن‌ها. در واقع، قبل از ثبت نام در دوره های طراحی گرافیک و در نهایت، برای تحصیل در رشته طراحی مد در مدرسه پارسونز در نیویورک، مدت کوتاهی با ایده یک حرفه معماری معاشقه کرد.

NARCISO_AD در اوقات فراغت خود، نارسیسو رودریگز توضیح می دهد: "من همه را در خانه دیوانه کردم، تمام شب را (در اتاق خواب سیاه و سفید خود) بیدار ماندم، فیلم های سیاه و سفید را تماشا کردم. احتمالاً به همین دلیل است که من حتی الان خیلی سیاه و سفید طراحی می‌کنم.» (در کنار «بودوار صورتی»، رنگ‌های مشخص او هستند.)

نمادهای سبک او، در آن زمان و اکنون، آدری هپبورن و کاترین هپبورن، دیتریش - و البته جکی اوناسیس بودند. اما اگر می‌توانستم فقط یک الهه را برای پوشیدن انتخاب کنم، آن گاربو بود: او بسیار گوشه‌گیر، شهوانی، مرموز و شیک بود. اما در واقع، همه زنان خانه من الهام‌بخش سبک من بودند - مادرم، خاله‌هایم، خاله‌های بزرگم. آنها جعبه های کلاه گیس و کت و شلوارهای شنل تقلبی و کت و شلوارهای جعلی خود را داشتند و برای ساحل، آنها این مایوهای سیاه و سفید فاخر را داشتند...

نارسیسو بلافاصله پس از کالج به شغل رویایی خود رسید: کار برای دونا کاران در آن کلاین. پس از اینکه دونا انفرادی رفت، نارسیسو به TSE Cashmere و سپس Cerruti نقل مکان کرد - و بعداً برای تاجران لوکس چرم اسپانیایی Loewe (که در آن زمان در کسوت طراحی بود) شغلی را با ایجاد اولین مجموعه امضای خود انجام داد. از سال 1991 و 1994، او همچنین مدتی برای Calvin Klein کار کرد - و این استاد برش هوشمند از چیزی جز چسباندن ماهرانه یک تکه پارچه به بدن یک زن لذت نمی برد.

این مردی است که زنان را می‌پرستد، و در کت‌واک او هرگز چیزی نخواهید دید که هر یک از ما را قربانی مد کند. او می گوید: «من در یک مأموریت هستم. «وقتی خلق می‌کنم، برای لذت بردن یک زن است تا او را شاد کنم. این است که به او چیزی بدهید که او را خوشحال کند، چیزی که به او احساس خوبی بدهد.

از زمان عرضه اولین عطر او، خوشبختانه راهی برای همه ما وجود دارد تا از کاری که نارسیسو رودریگز برای زنان انجام می دهد لذت ببریم. اولین عطر او – narciso rodriguez for him – از روغن مشک مصری الهام گرفته شده بود که یکی از دوستانش به نارسیسو نوجوان داد و او از آن زمان تاکنون در مورد آن وسواس دارد.

screen-shot-2016-12-08-at-10-42-15 او توضیح می دهد: «این برای همه زنان است. «این چیزی است که می‌خواهم به زنان تقدیم کنم، چیزی کاملاً شخصی من است.» برای او برنده دو جایزه بنیاد عطر (FiFi) برای بهترین عطر جدید در توزیع محدود، در بریتانیا و ایالات متحده شد.

NARCISO در بطری مکعبی خیره کننده خود، در سال 2014 به مجموعه پیوست و به یک کلاسیک فوری تبدیل شد. (در عین حال، برای مجموعه عطرهای Narciso Rodriguez، به زیر مراجعه کنید). طراح می گوید: «من می خواستم عطری بسازم که سر مرد را بچرخاند.

این یک چرخش با گل رز و گاردنیا است که با مشک و کهربای کریستالی در قسمت پایه می‌چرخد. همانطور که وبلاگ نویس The Candy Perfume Boy مشاهده می کند، با NARCISO، «سادگی و وضوح موضوعات کلیدی هستند. همانطور که همیشه در مورد چنین خلوصی وجود دارد، ممکن است همه چیز در ظاهر بدون زحمت به نظر برسد - اما در زیر آن روکش شفاف، کارهای پیچیده ای در حال انجام است. چنین سادگی کار سختی می‌طلبد و NARCISO نمونه‌ای عالی از یک عطر غیررسمی پر از زیبایی، هوش و ظرافت است.

و به همان اندازه که انتظار دارید کاملاً زنانه است - از طراحانی که این کیفیت را بهتر از هر چیزی که ما از ملاقات با ما لذت برده‌ایم درک می‌کند…

اطلاعات بیشتر ...