عطر ادکلن آرماف | ARMAF

فیلـتر

نمایش دادن همه 8 نتیجه

برند عطر ادکلن آرماف ARMAF

کمپانی آرماف - Armaf یکی از بزرگترین و محبوب ترین برندهای عطر در کشورهای عربی و حوزه خلیج فارس است که اصالتا یک برند فرانسوی است اما خط تولید آن در کشور امارات است. این برند نو ظهور کار خود را از سال 2014 شروع کرده و در این مدت کم توانسته اسم و رسم خوبی برای خود به جا بگذارد. جالب است بدانید که ادکلن آرماف جز ادکلن های پرفروش در ایران نیز به شمار می رود.

کمپانی آرماف از تولید بطری های لوکس تا ساخت اولین عطر

جالب است بدانید که کمپانی آرماف در ابتدا با هدف تولید عطر و ادکلن شروع به کار نکرده بود و هدفش تولید بطری های لوکس و جذاب برای سایر برندهای خاورمیانه بود. پس از مدتی برند آرماف تصمیم به ساخت تعداد محدودی عطر کرد اما جالب است بدانید که تا اینجا هم هنوز برند آرماف شکل نگرفته بود و این عطرها را برای سایر برندها طراحی می کرد!

شکل گیری برند Armaf

مدیران کمپانی ارماف قانع نبودند و هر روز سعی در پیشرفت بیشتر داشتند تا اینکه سرانجام تصمیم گرفتند ساخت عطر و ادکلن های مختص برند خود را آغاز کنند. آرماف با کمترین هزینه برای تبلیغات و ریخت و پاش های رسانه‌ای توانست در همان سال‌های اول فعالیتش طرفداران زیادی را برای خود درست و پا کند.

رایحه ادکلن آرماف

امروز عطر و ادکلن های آرماف به بیش از 20 کشور در سراسر جهان صادر می‌شود و این برند را می توان جز برندهایی دانست که در میان مردم محبوبیت نسبتا خوبی دارد. قیمت ادکلن آرماف همواره مناسب بوده است و همین موضوع سبب محبوبیت بیشتر عطرهای این برند شده است. خیلی از افراد نمی خواهند برای خرید عطر هزینه های نجومی و چند میلیونی انجام دهند، برند آرماف یکی از بهترین گزینه ها برای این افراد است.

بهترین عطر و ادکلن های کمپانی ARMAF کدام اند؟

کمپانی آرماف تا کنون بیش تر 79 عطر طراحی نموده است که از بهترین و محبوب‌ترین عطر و ادکلن های آرماف می توان به آرماف کلاب د نویت مردانه (Club de Nuit Intense)، عطر آرماف کلاب د نویت زنانه (Club de Nuit Woman)، ادکلن آرماف تگ هیم (Armaf Tag Him)، آرماف تگ هر (Armaf Tag Her)، ادکلن ترس نویت (Armaf Tres Nuit)، عطر نیش بلک اونیکس (Niche Black Onyx) و ... اشاره نمود.

ادکلن آرماف اورجینال را از کجا بخریم؟

با توجه به افزایش نجومی قیمت عطر و ادکلن ها در سال‌های اخیر شاهد افزایش نمونه های تقلبی و فیک از عطر و ادکلن ها در بازار بوده ایم. متاسفانه عده‌ای سودجو از این موفقیت سو استفاده کرده و عطر و ادکلن های تقلبی را به عنوان اورجینال به فروش می رسانند تا سود بیشتری به جیب بزنند. بهترین راهکار برای در امان ماندن از این دست این کلاهبرداران خرید از یک فروشگاه معتبر و مورد اعتماد است. فروشگاه درین عطر تمامی عطر و ادکلن های اورجینال موجود در بازار از جمله عطر و ادکلن های آرماف را با گارانتی مادام العمر اصالت به دست شما می رساند تا خیالتان از اصالت عطر خود کاملا راحت باشد.

اطلاعات بیشتر ...