عطر ادکلن کرید | CREED

فیلـتر

نمایش دادن همه 12 نتیجه

عطر ادکلن برند کرید - creed

شرکت عطر کرید یک کمپانی یا همان خانه عطر خاص (نیش) است. که بوتیک‌هایی در پاریس، لندن، نیویورک سیتی، بورلی هیلز، سیدنی، دبی مال، کویت، وین، میلان و میامی دارد و علاوه بر آن در خرده‌فروشی‌های سطح بالا در سرتاسر جهان غرفه دارد. ظاهراً این خانه عطرهای خود را توسط دو عطرساز پدر و پسر تولید میکند. اولیویه کرید و اروین کرید که ادکلن های گرین ایرلندی توید، Millesime Imperial، Silver Mountain Water و Aventus از ساخته های برتر آن ها است. قیمت ادکلن کرید جزء گران ترین عطر ها است و قیمت ادکلن های کرید از 100 دلار تا 400 دلار است.

برند ادکلن کرید اولین عطر سازی مدرن جهان

ظاهراً جیمز هنری کرید House of Creed را در سال 1760 (بیش از 260 سال پیش) در لندن به عنوان یک مؤسسه خیاطی تأسیس کرد. کرید ادعا می کند که در اواسط قرن نوزدهم در دوران هنری کرید به عنوان خیاط برای مشاهیری مانند کنت اورسای، ملکه ویکتوریا، و امپراطور اوژنی، فعالیت میکرد و در همان دوران به شهرت رسید. اولین عطر Olivier Creed با نام FRAGRANCE، یک ادکلن سنتی بود. تاریخ انتشار آن مشخص نیست، اگرچه بطری های آن هنوز در گردش هستند. ادکلن Creed همچنین آثار برجسته دیگری را در فهرست خود دارد، مانند Angelique Encens، که گفته می شود در ابتدا در سال 1933 برای حاکم پاریس ایجاد شده است. در فوریه 2020، گروه سهام خصوصی BlackRock اعلام کرد که سهامدار عمده Creed شده است.

عطر کرید برای افراد خاص

Creed اعلام کرده است که عطرهایی را منحصراً برای افراد مشهور و چهره های سیاسی شناخته شده ساخته است. Creed ادعا می کند که Tabarome "توسط یک دولتمرد افسانه ای بریتانیایی که عاشق براندی مرغوب و سیگارهای مرغوب بود" سفارش داده شد. همچنین، Creed's Vetiver برای "یکی از خانواده های برجسته آمریکا، یک سلسله سیاسی که اکنون در سراسر جهان به دلیل انرژی، قدرت، و سبک بی عیب و نقصش شناخته شده است" به بازار عرضه شده است.

موفقیت اصلی کمپانی CREED

موفقیت اصلی کرید در اواسط دهه 1980 با عطر تازه فوگر Green Irish Tweed (1985)، یک ادو پرفیوم ساخته شده توسط Olivier Creed به دست آمد. اولین علامت تجاری عطر کرید در سال 1979 در فرانسه به ثبت رسید.

شاهکار بازاریابی کرید، عطر Aventus (2010) موفقیت تجاری خوبی داشته است. اروین کرید اظهار داشت که محبوبیت Aventus باعث شد کرید در نیویورک خود را کامل جا بیاندازد.

لیست عطرهای منتشر شده عمومی کمپانی کرید | CREED

Creed ادعا می کند که عطرهایی را منحصراً برای مشتریان خود می سازد که در دسترس مشتریان آنها نیست و برخی از آن عطرها بعداً برای عموم عرضه می شوند. این لیستی از عطرهای Creed است که به عموم مردم فروخته شده است.

بسیاری از ادکلن کرید موجود در این لیست در حال حاضر توسط Creed یا خرده فروشان مجاز فروخته نمی شوند زیرا تولید آنها متوقف شده است. کرید اغلب عطرهای ("طاق") را متوقف می کند. به عنوان مثال، Green Valley قبلا یک نسخه اصلی بود اما دیگر توسط Creed فروخته نمی شود. کرید همچنین ادعا می کند که عطرهایی را که سال ها پیش توسط این خانواده در نسل های قبلی ایجاد شده بود، دوباره منتشر می کند. نمونه هایی از این موارد عبارتند از Selection Verte و (Vintage) Tabarome.

از برترین های ادکلن کرید مردانه میتوان به اونتوس اشاره کرد. همچنین از بهترین های ادکلن کرید زنانه نیز میتوان به کرید اونتوس فور هر اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر ...