عطر ادکلن بانگ‌سانز | BAUG SONS

نمایش یک نتیجه

برند عطر ادکلن باگ سنس - BAUG SONS

برند باگ سانز - Baug Sons یک کمپانی نوظهور و تازه تاسیس است که در کشور امارت متحده عربی فعالیت می کند. عطر باگ سانز جز عطرهای محبوب و پرطرفدار در کشورهای عربی و حوزه خلیج فارس است که آقایان و بانوان زیادی از آن استفاده می کنند.

برند باگ سانز، فعالیت تخصصی در زمینه عطر و ادکلن

برخلاف اکثر برندها که ابتدا در زمینه های دیگر همچون پوشاک و مد فعالیت می کردند و سپس در زمینه عطر و ادکلن نیز ورود کرده اند، برند باگ سانز از همان ابتدا بر روی عطر و ادکلن تمرکز نمود و فعالیت تحصصی برند Baug Sons در زمینه تولید عطر و ادکلن است.

رایحه عطر باگ سانز

نخستین و شاید مشهورترین سری از عطرهای باگ سانز، مجموعه کریشن است که به دلیل قیمت مناسب و ارزانی که دارند، خیلی از افراد از آن استفاده می کنند. سری کریشن باگ سانز با چهار رایحه وارد بازار شد که شامل دو ادکلن مردانه و یک عطر زنانه و یک عطر مشترک بین آقایان و بانوان بود.

مشهورترین عطر و ادکلن های برند Baug Sons کدام اند؟

همانطور که گفتیم کمپانی باگ سانس یک کمپانی تازه تاسیس است در حال حاضر حدودا 6-7 عطر از این برند رونمایی شده است که مشهورترین و پرطرفدارترین آن‌ها عبارتند از: ادکلن کریشن پور هوم مردانه (Baug Sons Creation Pour Homme) - ادوپرفیوم کریشن نویر مردانه (Creation Noir for Men) - کریشن لیتون (Creation Laiton) - عطر کریشن انرژی (Creation Energy) - کریشن گلد (Creation Gold) و ... اشاره نمود. یکی از ویژگی های بارز عطرهای باگ سانس قیمت ارزان آن است. خیلی از افراد به عنوان یک عطر دم دستی از عطرهای این برند استفاده می کنند.

عطر Baug Sons اورجینال را از کجا تهیه نماییم؟

پیشنهاد ما به شما برای خریدی مطمئن، خرید از فروشگاه های معتبر و مورد اعتماد است. متاسفانه برخی افراد سودجو عطرهای تقلبی و فیک را به عنوان اورجینال به فروش می رسانند تا پول بیشتری به جیب بزنند. درین عطر تمامی عطر و ادکلن های اورجینال موجود در بازار از جمله باگز سانز را با گارانتی مادام العمر اصالت به شما عرضه می نماید تا نگرانی از بایت اصالت عطر خود نداشته باشید.

اطلاعات بیشتر ...