اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول در مورد استفاده از عطر و ادکلنها

  آن را به فاصله ۲۰ سانتیمتر از پوست خود اسپری کنید . حتی اسپری کردن روی یک منطقه بزرگ از پوست کمک می کند تا رایحه ی عطر شما بماند تا یک منطقه ی کوچک از پوستتان .

  می توانید قبل از این که موهای خود را خشک کنید عطر را خیلی نرم روی موهایتان اسپری کنید و یا شانه یا برس موی خود را عطرآگین کنید .

  مقداری عطر روی دستمالتان یا روی چوب لباسی خالی اسپری کنید .

  چند قطره از عطرتان را داخل مخزن آب اتو بخار بریزید تا لباستان معطر گردد ، یا لباس زیرتان را در آب معطر بشویید .

  بهترین نقطه ها پشت گوش و پشت زانو و روی نبض مچ دست است.

  ترجیحاً خیر ، به این دلیل که هر عطری کامل و متعادل ساخته شده است ؛ اگر عطری را روی عطر دیگر استفاده کنید ممکن است رایحه ی جدیدی بسازد اما ممکن است بیشتر شبیه بوی عود باشد . البته با مدرنیزه شدن فرهنگ عطر ، عطرهایی نیز هستند که به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرند.البته اگر شما آشنایی کافی داشته باشید میتوانید این کار را انجام دهید.

  با تمرین های بویایی مختلف در طی روز ، و تغییر بوی عطر خود ، و بوهای مختلف تابستانی و زمستانی ، و شب و روز می توانید حس بویایی خود را تقویت کنید . رایحه ها مثل رنگ ها می مانند و شما می توانید هر نوع رایحه را در ذهن خود تصور و حس کنید .

  تصور نکنید با یک بار عطر زدن در آغاز روز ، این بو تا پایان روز از بدنتان به مشام خواهد رسید . معمولا عطرها چنین خصوصیاتی ندارند . عطر را باید در طول روز  تجدید کنید. معمولا ادکلنهای خنک فرارتر هستند ونیاز به تجدید بیشتر دارند.