عطر ادکلن دانهیل | DUNHILL

فیلـتر

نمایش دادن همه 9 نتیجه

برند عطر ادکلن دانهیل - DUNHILL

برند عطر و ادکلن دانهیل | Dunhill داستان جالب تری نسبت به بقیه ی برند ها دارد. داستانی از تاثیر سرنوشت تا ایجاد یک برند به یادماندنی و پایانی زود و تلخ . هر ایرانی احتمالا یکبار عطر دانهیل را مصرف کرده است. و محصولات این برند را به دلیل سخت بودن نام هایش یا نزدیک بودن اسم آن ها به هم بیشتر با نام ادکلن دانهیل میشناسند. و برای معرفی آن از رنگ آن استفاده میکنند، مثلا دانهیل قهوه ای یا دانهیل آبی ...

تاریخچه عطر و ادکلن دانهیل

آلفرد دانهیل متولد سال 1872 در انگلستان است. آن زمان ابتدای دوران ورود خودرو به شهر ها بود و تب خودرو و لوازم مربوط به خودرو در انگلستان بسیار داغ بود. از این پدر دانهیل یک کارگاه تولید لوازم جانبی و اکسسوری خودرو داشت. آلفرد دانهیل در سن 21 سالگی و در کارگاه پدرش اقدام به تولید سیگار، تنباکو ، فندک ، تولیدات چرمی و اکسسوری برای رانندگان پرداخت و این اولین قدم او در راه تولید محصولات دیزانری بود. این اقدام آلفرد در سال 1910 اولین قدم او برای ورود به صنعت مد و اکسسوری بود و بعد ها او ، در سال 1934 اولین ادکلن دانهیل مردانه خود را با نام "Dunhill For Men" را تولید کرد. جالب است بدانید اولین ادکلن دانهیل زنانه حدود 70 سال بعد یعنی سال 2001 تولید شد. که این عطر دانهیل "Dunhill Desire For a Woman" نام داشت.

آلفرد در سال 1945 ازدواج کرد و پس از گذشت زمان کمی در سال 1959 فوت کرد.

ادکلن دانهیل - خرید و قیمت عطر دان هیل | Dunhill - نمایندگی فروش تمام محصولات | درین عطر

بهترین ادکلن های دانهیل مردانه و زنانه | Dunhill

از برترین و پرطرفدار های ادکلن دان هیل میتوان به Icon Racing, Desire Extreme, Dunhill Pure, Custom, Blend اشاره کرد. قیمت ادکلن دانهیل از 500 هزار تومان به بالا است. و از این نظر در رده عطر های قیمت متوسط و پایین به حساب می آیند.

از برترین عطر ساز های کمپانی عطر دان هیل میتوان به Philippe Romano, Gerard Anthony, Michel Almairac, Alain Astori, Maurice Roucel, Laurent Le Guerne,Frank Voelkl,Carlos Benaim و Michel Girard  اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر ...