01آیا کالای ارائه شده توسط درین عطر اصلی است؟

تمام کالا هایی که در نام آنها عبارت اورجینال آمده است یا دارای لیبل اورجینال هستند . اصلی هستند و درین عطر با اطمینان به اصالت کالا های خود ، تمام کالا های اورجینال خود را گارانتی اصالت مادام العمر میکند. با خیال راحت ، خرید کنید.

02پرداخت وجه سفارش چگونه امکان پذیر است؟

شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. همچنین همشهریان تهرانی میتوانند علاوه بر روش پرداخت اینترنتی ، از روش پرداخت در محل هم استفاده کنند.

03سفارش مشتریان تهرانی چه زمانی تحویل میشود؟

شما همشهریان عزیز تهرانی میتوانید ، سفارش های خود را به 3 روش تحویل بگیرید.

1- ارسال 3 ساعته: در صورتی که تمایل دارید سفارش خود را سریع تحویل بگیرید ، لازم است سفارش خود را قبل از ساعت 14 هر روز ثبت کنید و همان روز سفارش خود را تحویل بگیرید. این روش به دلیل سرعت بالا شامل 50 تومان هزینه ارسال میشود.

2- ارسال یک روزه: در صورتی که برای دریافت سفارش خود خیلی عجله ندارید میتوانید روش ارسال یک روزه را انتخاب کنید به این صورت که در اولین روز کاری بعدی سفارش شما ارسال میشود. این روش شامل 20 تومان هزینه ارسال میشود.

3- ارسال رایگان 2 روزه: در صورتی که مایل هستید از ارسال رایگان درین عطر برخوردار شوید. روش ارسال با پست را انتخاب کنید. در این حالت سفارش شما 2 الی 3 روز کاری آینده به دست شما میرسد . این روش تنها روش ارسال رایگان در تهران است و به دلیل ارسال با پست شامل روش پرداخت در محل نمیباشد.

 

04سفارش مشتریان شهرستانی چه زمانی تحویل میشود؟

در صورت ثبت سفارش پیش از ساعت 14 هر روز ، سفارش شما فردا صبح توسط پست جمع آوری میگردد و 48 الی 72 ساعت بعدش به دستتان خواهد رسید.

مراحل “بسته بندی شده” و “ارسال شده” به شما از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود ، همچنین عصر روزی که پست سفارش شما دریافت میکند ، شماره رهگیری مرسوله پستی برای شما پیامک میشود. که میتوانید موقعیت مرسوله پستی خود را از طریق سایت پست به نشانی https://tracking.post.ir/ پیگیری کنید.

05آیا میتوانیم برای خرید به صورت حضوری مراجعه کنیم؟

درین عطر دارای یک دفتر مرکزی سایت و یک انبار است. که دفتر مرکزی سایت در خیابان پاسداران و انبار در خیابان پامنار است. کالا هایی که شما سفارش میدهید مستقیم از انبار برای شما ارسال میشوند ، بنابراین امکان مراجعه حضوری برای خرید نیست . در صورت درخواست برای استفاده از گارانتی میتوانید پس از هماهنگی به دفتر مرکزی ما مراجعه کنید.

06آیا میتوان کالای خریداری شده را به درین عطر بازگشت داد؟

در صورتی که کمتر از 7 روز از ثبت سفارش شما گذشته باشد و کالای خود را بازنکرده باشید و از حالت پلمپ خارج نشده باشد میتوانید آن را به درین عطر بازگشت دهید و فقط هزینه ارسال و پردازش از شما کسر میگردد.

با توجه به اینکه ادکلن کالای بهداشتی است. در صورت بازشدن پلمپ و جعبه یا استفاده شدن از آن امکان بازگشت کالا نیست.

و در صورت باز شدن پلمپ یا استفاده از ادکلن ، تنها درصورتی که کالای شما مشکلی داشته باشد که شامل گارانتی شود. میتوانید از بخش گارانتی درخواست بازگشت دهید.

07اگر بیش از 7 روز از زمان خرید کالا گذشته باشد. شرایط عودت چگونه است؟

با توجه به قوانین فروش اینترنتی ، پس از گذشت 7 روز امکان بازگشت کالا چه پلمپ و چه باز شده، نیست . ولی میتوانید در صورت مشکل در کالای خود به بخش گارانتی مراجعه کنید و از آن طریق اقدام به ثبت درخواست کنید.

08شرایط استفاده از کارت گارانتی درین عطر چگونه است؟

تمام کالای اورجینال دارای کارت گارانتی اصالت مادام العمر هستند. این به این معنا است که در صورتی که کالای شما غیر اصل باشد هر زمانی که از خرید شما گذشته باشد . کالای شما گارانتی است و در صورت اثبات غیراصل بودن ، کالا شما پس گرفته میشود و مبلغ کامل آن به حساب شما بازگشت داده میشود. پس با خیال راحت ثبت سفارش کنید.

کالا های “های کپی” و “تستر های اماراتی” دارای کارت گارانتی سلامت فیزیکی هستند و فقط در صورت مشکل شیشه و شکستگی شیشه و … ، آن ادکلن برای شما تا 7 روز تعویض میشود.

ایراد ظاهری باید حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل از طریق بخش گارانتی اطلاع داده شود.

09آیا تستر ها قابل عودت هستند؟

در سایت درین عطر 2 نوع تستر اماراتی و تستر اورجینال موجود است.

درصورتی که شما تستر اورجینال را سفارش داده باشید. دارای کارت گارانتی اصالت مادام العمر و سلامت فیزیکی 7 روزه است. یعنی اگر کالای شما غیر اصل باشد و این موضوع اثبات شود میتوانید از کارت گارانتی خود استفاده کنید و هر زمان که از خرید شما گذشته باشد. آن را به ما پس دهید و کل مبلغ سفارش را دریافت کنید. یا اگر مشکل سلامت فیزیکی داشتند 24 ساعت پس از تحویل زمان دارید مشکل را از بخش گارانتی مطرح کنید و درخواست تعویض کالا دهید.

ولی اگر تستر شما از نوع تستر اماراتی باشد. که فقط شامل گارانتی سلامت فیزیکی هستند . فقط در صورتی که کالا شما دارای مشکل فیزیکی بود میتوانید تا 24 ساعت پس از تحویل مشکل خود را در بخش گارانتی مطرح کنید و درخواست تعویض دهید. تستر های اماراتی امکان بازگشت کالا را ندارند.

تحویل رایگان سفارش
امکان بازگشت کالا
ارسال در اسرع وقت
پشتیبانی شبانه روزی