رویه های ارسال کالا

1- ارسال با پیک اختصاصی درین عطر : در صورت ثبت سفارش تا ساعت 24:00 شب روز های کاری، سفارش شما 2 روز بعد تحویل میگردد. مثلا اگر یکشنبه از ساعت 00:00 تا یکشنبه ساعت 23:59 ثبت سفارش کنید. سفارش شما روز سه‌شنبه تحویل میگردد. البته میتوانید زمان دیرتری را برای تحویل سفارش انتخاب کنید. که جدول آن در صفحه تسویه حساب موجود است. در صورتی که این بین روز تعطیل باشد به تعداد روز های تعطیل  زمان تحویل سفارش عقب میافتد.(این روش فقط برای مناطق 22گانه شهر تهران است.)

هزینه ارسال با پیک درین عطر برای سفارشات کمتر از 300 هزارتومان، 20هزارتومان است. و برای سفارشات بالای 300هزارتومان رایگان است.

در این روش میتوانید از پرداخت اینترنتی یا پرداخت در محل استفاده کنید.

2- ارسال اورژانسی ( 3 ساعته) : در روز های شنبه تا پنجشنبه و ساعات 8:00 الی 16:00 میتوانید از روش ارسال فوری استفاده کنید. در این روش، سفارش شما حدود 3 ساعت بعد به دستتان خواهد رسید. لطفا پس از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید. 22868978-021

هزینه ارسال اورژانسی برای سفارشات کمتر از 5 ملیون تومان، 50 هزار تومان است. و برای سفارشات بالای 5 ملیون تومان رایگان است.

پرداخت وجه در روش ارسال اورژانسی فقط به صورت اینترنتی ممکن است.

1- ارسال با پیک اختصاصی درین عطر : در صورت ثبت سفارش تا ساعت 24:00 شب در روز های کاری، سفارش شما 3 روز بعد تحویل میگردد. مثلا اگر یکشنبه از ساعت 00:00 تا یکشنبه ساعت 23:59 ثبت سفارش کنید. سفارش شما روز چهارشنبه تحویل میگردد. البته میتوانید زمان دیرتری را برای تحویل سفارش انتخاب کنید. که جدول آن در صفحه تسویه حساب موجود است.در صورتی که این بین روز تعطیل باشد به تعداد روز های تعطیل  زمان تحویل سفارش عقب میافتد.(این روش برای شهرهایی که در تصویر زیر هستند میباشد و شامل شهرهای شرق استان تهران نیست.)

هزینه ارسال با پیک درین عطر برای سفارشات کمتر از 300 هزارتومان، 20هزارتومان است. و برای سفارشات بالای 300هزارتومان رایگان است.

در این روش میتوانید از پرداخت اینترنتی یا پرداخت در محل استفاده کنید.

روش ارسال فروشگاه درین عطر به کرجمناطق تحت پوشش ارسال کرج درین عطر

1- ارسال با پست : در صورت ثبت سفارش از ساعت 00:00 تا 23:59 روز های کاری سفارش شما طبق تعهد پست، 3 الی 6 روز بعد (بسته به فاصله شما با تهران) تحویل شما میگردد. 48 ساعت بعد از ثبت سفارش، کد رهگیری پستی شما در بخش رهگیری سفارشات قرار میگیرد. که میتوانید آن را از سامانه رهگیری پست، رهگیری کنید.

2- ارسال با تیپاکس : در صورت ثبت سفارش از ساعت 00:00 تا 23:59 روز های کاری سفارش شما طبق تعهد تیپاکس، 2 الی 3 روز بعد، تحویل شما میگردد.

تحویل رایگان سفارش
امکان بازگشت کالا
ارسال در اسرع وقت
پشتیبانی شبانه روزی