رویه های ارسال کالا

ارسال در تهران

مشتریان تهرانی میتوانند از 3 روش ارسال استفاده کنند.

1- ارسال اکسپرس : این روش به روش ارسال 3 ساعته معروف است و در صورتی که سفارش خود را بین ساعت 8 صبح الی 14 روزهای کاری ثبت کنید، سفارش خود را همان روز دریافت میکنید. این روش ارسال به دلیل سرعت بالا ارسال دارای هزینه 50.000 تومان میباشد.

2- ارسال یک روزه : در این روش 1 روز کاری صرف پردازش و بسته بندی سفارش شما میشود و پس از 1 روز کاری سفارش خود را تحویل میگیرید. این روش شامل 20.000 تومان هزینه حمل میشود.

3- ارسال 2 الی 3 روزه : در این روش مرسوله شما با پست ارسال میشود و پس از 2 الی 3 روز کاری مرسوله خود را تحویل میگیرید از مزایای این روش ، ارسال رایگان است . البته در این روش میبایست پرداخت را حتما بصورت اینترنتی انجام دهید.

ارسال به شهرستان ها

مشتریان عزیز شهرستان های دیگر میتوانند از روش زیر استفاده کنند.

1- ارسال با پست پیشتاز : در این روش 24 ساعت بعد از ثبت سفارش ، کالای شما به دست پست میرسد و طبق تعهد پست 24 الی 72 ساعت زمان میبرد تا سفارش شما به دستتان برسد. بنابراین حدود 2 الی 4 روز کاری بعد از ثبت سفارش میتواندی سفارش خود را تحویل بگیرید. هزینه این نوع ارسال برای تمام کالا ها 20.000 تومان میباشد.

در مراحل “بسته بندی شده ” و “ارسال شده” برای شما پیامک ارسال میگردد . تا در جریان روند کاری قرار بگیرید. همچنین عصر روزی که پست مرسوله شما را قبول کند ، برای شما کد رهگیری مرسوله پستی پیامک میشود که میتوانید موقعیت لحظه ای مرسوله خود را از طریق سایت پست به آدرس https://tracking.post.ir/ رهگیری کنید.

تحویل رایگان سفارش
امکان بازگشت کالا
ارسال در اسرع وقت
پشتیبانی شبانه روزی