بهترین عطرهای گل رز

بهترین عطرهای گل رز

بهترین عطرهای گل رز برای بو کردن گل سرخ وقت بگذارید از زمان های بسیار قدیم از گل های رز برای ساخت عطر استفاده شده است. بیش از 300 گونه مختلف گل رز وجود دارد که رنگ آنها از سفید تا قرمز است. و ، عطر هر گل رز بسته به گونه و شرایط آب و هوایی متفاوت است.
اگر شما عاشق گل سرخ هستید ، پس با درين عطر همراه شويد تا با دو نمونه از بهترين عطر هاي گل رز آشنا شويد. بهترین عطرهای گل رز

 

‏Tom Ford Noir De Noir

بهترین انتخاب براي عطر با رايحه رز است. اين عطر تركيبي از شکلات و گل رز مي باشد.این عطر بوی گلبرگهای رز تیره مخلوط با شکلات تیره با خامه ای وانیلی دارد اما شیرین نیست. زیبا ، اغوا کننده ، تاریک و اسرارآمیز است.


‏Noir de Noir عطر مطبوعی است – این یونیکس ، بهترین گزینه برای جمعیت 25 نفره و مناسب تر برای استفاده در شب است. ماندگار فوق العاده. این یک رایحه عالی و منحصر به فرد مجلل ، مناسب برای لباس های مناسب ، مناسبت های خاص عاشقانه ، شب های بیرون و …است. بهترین عطرهای گل رز

Armani Privé Rose D’Arabie

Rose D’Arabie از مجموعه خصوصی Artani است که با کیفیت بالاتر و منحصر به فرد تر از رایحه های معمولی آرماني و گران تر است. این با نت هاي گل سرخ شیرین لوکس تیره باز می شود. پس از شروع باز شدن ، زمزمه های زعفران تند می شود و عود در دادن عطر به ستون فقرات چوبی شروع به فعاليت می کند. عطر ي کاملاً متعادل است. برای استفاده در وقت پاییز و زمستان بهترین انتخاب است. عطري مناسب براي مناسبت های خاص ، تاریخ ها ، شب های تعطیل ، مناسبت های رسمی است .

 

ماندگاری دارد و دوام می آورد و چند ساعت اول از پوست شما می پرید . ردپای عطر زیبایی را به جا می گذارد. نکته جانبی: بطری بسیار زیبا به نظر می رسد و همراه با یک پارچه مخملی مفید برای تمیز کردن بطری است.

همه عطرهای گل رز برابر نیستند عطرهای گل رز متفاوت هستند: آنها می توانند گرم باشند. آنها می توانند سرد باشند. آنها می توانند حسی ، سکسی و عاشقانه باشند. آنها می توانند تند باشند آنها می توانند تازه باشند و: آنها می توانند شیرین و دلپذیر باشند.پس به راحتي مي توانيد با رايحهها و نت هاي دلخواه عطر خود را انتخاب كنيد.

اميدواريم اين مقاله مورد استفاده ي شما واقع شود عطرهای مورد علاقه شما در درين عطر آماده است، سفارش خود را ثبت كنيد ما در سريع ترين زمان و با بسته بندي دلخواهتان برايتان مي فرستيم.

dorinatr
دیدگاه کاربران 9 دیدگاه
ارسال دیدگاه