انواع رايحه عطر

انواع رايحه عطر

انواع رايحه عطر ،اولین قدم برای پیدا کردن عطر مورد علاقه شما ، شناخت خانواده های مختلف رایحه ها است که بر اساس آن هر عطر انتخاب مي شود.براي شناخت انواع رايحه هاي عطر با درين عطر همراه باشيد:

انواع رایحه عطر : تازه


رایحه های تازه معمولاً مرکبات ، آب و رایحه های سبز را تشکیل می دهند. این بدان معناست که آنها بوی تازه ، طراوت و بوی تند می دهند. رایحه های مرکبات معمولاً با لیمو ، نارنگی و ترنج ایجاد می شوند ، در حالی که رایحه های آب مانند اسپری دریا ساخته می شوند.
رایحه های تازه سبز اغلب یادآور عطرهای گیاهی و برگدار برای بوی ترد و نشاط آور هستند.بعضی اوقات می توان به عطرهای قهوه ای معطر اشاره کرد که با نت هایی از اسطوخودوس ، رزماری یا ریحان ایجاد شده اند.

گل

انواع رایحه عطر
عطرهای گل یکی از محبوب ترین خانواده ها و یکی از گسترده ترین رايحه ها هستند. هر رایحه ای که شیرین و گل دار باشد با استفاده از نت هایی مانند گل رز ، گل یاس ، نیلوفر آبی و گل صد تومانی متعلق به این رايحه است.
عطرهای گل می توانند از نور و لطیف بودن ، پیچیده تر و شدیدتر باشند.

شرقی


رایحه های شرقی گرم ، شیرین و حتی کمی تند هستند. یک خانواده عطر لوکس تر ، عطرهای شرقی متفاوت از گل های شرقی ، نرم شرقی و چوبی شرقی هستند.
اغلب با نت های هل ، دارچین ، وانیل در کنار امثال گل یاس ، ارکیده و شکوفه نارنج ساخته می شوند.

انواع رايحه عطر : وودی

انواع رایحه عطر
عطرهای چوبی یکی دیگر از خانواده های گرم ، با رایحه ای اسرارآمیز و فریبنده هستند. استفاده از بوهای چوب مانند سدر ، چوب صندل ، وتیور و کهربا ، انتخاب خوبی برای پوشیدن در عصر است.
رایحه های چوبی با چوب خاکی ، شیرین و چوبهای خشک که اغلب بوی دودی و چرمی برای آنها بوجود می آید.

درک نکات عطر


شما اغلب می توانید یادداشت های بالا ، میانه و پایه را برای توصیف یک رایحه مشاهده کنید.
نتهای برتر عطر ، به عنوان سر یا یادداشت های باز کننده نیز شناخته می شود ، همان چیزی است که شما بلافاصله بعد از پاشیدن عطر یا بعد از اسپری کردن عطر و بوی خود بو می دهید. آنها به سرعت تبخیر می شوند اما اولین تصور رایحه را تشکیل می دهند.


هنگامی که نتهای برتر ناپدید شدند ، یادداشت های میانی یا قلب ظاهر می شوند. این نت ها به عنوان بدنه اصلی این عطر در نظر گرفته می شوند و از نت های برتر ماندگاری بیشتری دارند و معمولاً کاملاً گرد هستند.
یادداشت های پایه همان چیزی است که در پایان مانده است. این بوی است که شما بیشتر از همه به خاطر دارید. نت های پایه طولانی ترین ماندگار است ، با نت های میانی مخلوط می شود تا بدن کامل عطر پس زمینه را ایجاد کند.

اميدواريم اين مقاله مورد استفاده ي شما واقع شود عطرهای مورد علاقه شما در درين عطر آماده است، سفارش خود را ثبت كنيد ما در سريع ترين زمان و با بسته بندي دلخواهتان برايتان مي فرستيم.

dorinatr
دیدگاه کاربران 10 دیدگاه
ارسال دیدگاه