چگونه رايحه عطر را بشناسيم

چگونه رايحه عطر را بشناسيم

چگونه رايحه عطر را بشناسيم
تسلط بر روی رایحه عطر برای هر كسي كه به عطر علاقه دارد مهم است – با یادداشت ها و خانواده های رايحه ها آشنا شوید و هر بار عطر و بوی مناسب را پیدا کنید با درين عطر همراه شويد

از نت های برتر ، پایه های چوبی و خانواده های عطر ، در هنگام جستجوی عطری که مخصوص شما ساخته شده است ، باید در مورد آن فکر کنید. با این وجود بسیاری از کارشناسان معتقدند که اگر اصول اساسی عطر را درک کنید ، یک قدم به خرید رایحه ای که واقعاً عاشق آن خواهید بود نزدیک خواهید بود.

یکی از اولین و مهمترین عناصر درک خانواده های مختلف عطر و نت هایی است که در درون آنها وجود دارد. یادداشت ها به سادگی راهی برای توصیف مؤلفه هایی هستند که هر عنصر یک عطر را تشکیل می دهند و بین قسمت بالایی ، قلب و پایه تقسیم می شوند.

چگونه رايحه عطر را بشناسيم درک نت های رایحه

نت های برتر یک عطر از مولکول های سبک و کوچکی تشکیل شده است که به سرعت تبخیر می شوند اما بلافاصله پس از پاشیدن یک عطر ظاهر می شوند – بنابراین هنگام ایجاد تصور اولیه اینها مهم هستند.

در همین حال ، نت های قلب یا میانه به زودی پس از پراکنده شدن نت های بالا ظاهر می شوند و بدن اصلی عطر را تشکیل می دهند. اینها معمولاً کمی ملایم تر هستند و مدت زمان بیشتری به آن می چسبند.

سرانجام ، نت های اصلی بدن اصلی یک عطر را تشکیل می دهند و عمق و استحکام را معرفی می کنند. اینها معمولاً تا 30 دقیقه بعد از استفاده قابل تشخیص نیستند ، اما بسته به قدرت آنها می توانند تا 24 ساعت ادامه داشته باشند.

هر عطر Clive Christian از با ارزش ترین و کمیاب ترین مواد موجود در نت های بالا ، میانی و پایه خود برای ایجاد فرمولاسیون منحصر به فرد و پیچیده استفاده می کند. علاوه بر این ، عطرها همه به صورت جفت درآمده اند – که می توانند به تنهایی لایه برداری یا پوشیده شوند. همانطور که خود بنیانگذار می گوید: “من اشتیاق دارم که انتظارات را به حالت فوق العاده تبدیل کنم ، همیشه اطمینان حاصل کنم که هر جفت عطر کاملاً بی نظیر است.”

خانواده های عطر

منطقه بعدی برای تسلط ، خانواده های مختلف عطر است که همه عطرها برای توصیف خلاقیت های خود استفاده می کنند. گل ، شرقی ، تازه ، Fougère و وودی پنج خانواده اصلی هستند که هریک از آنها دارای خانواده های فرعی دیگری هستند.

این روش باعث می شود طبقه بندی یک عطر بسیار ساده تر و ارتباط بین نت های خاص ساده شود.

شرقی

خانواده شرقی دارای چهار نوع مختلف از رایحه های موجود در آن هستند: Floral Oriental، Soft Oriental، Oriental و Woody Oriental. هر یک از خانواده های فرعی موضوعی کمی متفاوت ارائه می دهند اما تا حد زیادی با رایحه های غنی و حسی همراه با گرم شدن تأثیر شرقی همراه است.

به عنوان مثال ، Soft Oriental شامل یک میخک صاف ، بخور دادن و ادویه جات ترشی جات است ، در حالی که یک وودی شرقی دارای نت های حسی بیشتری از وانیل ، مشک و هل است. چگونه رايحه عطر را بشناسيم

‏Clive Christian’s Vision in a Dream یک شیوه لوکس برای معرفی خود با خانواده شرقی است که از طریق مخلوط سنگین آن از برگ آهک کافیر ، یاس ، دارچین و پاپیروس استفاده می شود.

از طرف دیگر ، Clive Christian Chasing the Duo Dragon که شامل Euphoric (Floral Oriental) و Hypnotic (Spicy Amber Oriental) است ، حواس شما را به یک سفر حس می کند. ایفوریک در قلب خود دارای گل های غنی و سرشار از گیاه است که با نت های بلوط تیره لایه بندی شده و در بالای چوب صندل ، مشک و وانیل شیرین قرار دارد. این عطر بی عاطفه ای است.

هیپنوتیزم یک امر نجیب و اعتیاد آور است. از بخور دادن دودی ، فلفل صورتی ، elemi ، ترنج و یک جرقه کوتاه در حال خشک شدن زنجبیل آتشین گرفته تا میخک غنی ، گیلاس سیاه و دارچین – و این فقط نت های پایه است.

گل

 

اگر به رایحه تازه و عاشقانه گلهای رز ، یاس ، لیلی و فرنگیپانی علاقه مند هستید ، مطمئناً سلیقه شما در خانواده گلها (از گلهای نرم ، گلهای کوچک ، گلهای نرم و گلهای شرقی) مشهور است ، که به دلیل عطرهای سبک و زنانه خود که بالا می رود ارواح

برای عطر و بوی دلپذیر و پیچیده گل ، عطرهای Clive Christian’s Hedonistic و Ecstatic را از میان برندهای تجاری Jump up and Kiss Me انتخاب کنید.

وودی

گرم و مرموز ، گروه خانوادگی عطر وودی با خانواده های زیرمجموع خود Wood ، Mossy Woods و Dry Woods اغلب برای ایجاد رایحه های زنانه یونیکس یا کمتر آشکارا مورد استفاده قرار می گیرند.

چوب ساخته شده از نت های عمیق تر مانند عنبر ، سرو و چوب صندل ، هوای رمز و راز را تشکیل می دهد ، و آن را برای عصر مناسب می کند که به رایحه ای قوی تر آنچه نیاز است. چگونه رايحه عطر را بشناسيم

تازه

خانواده عطر تازه از زیرخانواده های مرکبات ، سبز و آب تشکیل شده است و محبوب آن به دلیل خاصیت و سرگرمی ، طراوت و جوشان است. عطری که از نتهای تازه تشکیل شده است – فکر کنید چمن تازه بریده شده ، اسپری دریا و برگهای سبز خرد شده – باعث می شود احساس انرژی و آماده شدن برای هر کاری کنید.

همچنین برای تعادل یا جفت شدن با نت های میوه ای مناسب است که در غیر این صورت بسیار شیرین و قدرت بخش خواهد بود. آن را با عطر Psychedelic Clive Christian از Vision آن در یک جفت خواب ، به عنوان رپرتوار خود معرفی کنید. یک روش انعطاف پذیر برای پوشیدن یک Green Oriental ، آن را ترکیبی از برگ آهک کافیر و برگ بنفش ، با سیب قرار می دهد.

‏Fougère

 

‏Fougère عنصر نهایی در درون درخت خانواده عطر است و عناصری از هر چهار خانواده دیگر را در خود جای داده است. عطر Fougère با ترجمه “فرن” به زبان فرانسه ، معمولاً دارای نت هایی از اسطوخودوس ، شمعدانی ، وتیور ، ترنج ، گیاه بلوط و کومارین برای ایجاد یک عطر سنتی مردانه یا یونیکس است.

اميدواريم اين مقاله مورد استفاده ي شما واقع شود عطرهای مورد علاقه شما در درين عطر آماده است، سفارش خود را ثبت كنيد ما در سريع ترين زمان و با بسته بندي دلخواهتان برايتان مي فرستيم.

dorinatr
دیدگاه کاربران 7 دیدگاه
ارسال دیدگاه